تور سامویی (برگزار شده)

تور سامویی (برگزار شده)

نسخه چاپی

مدت

۷ شب و ۸ روز

قیمت

۵۲۰ دلار + نرخ پرواز (پرواز ماهان)
نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
IBIS SAMUI BOPHUT
$۵۲۰ $۶۶۰ $۴۴۵ $۳۷۰ ---
FLORAL HOUSE
$۵۷۵ $۷۷۵ $۴۹۵ $۳۹۰ ---
CENTRA COCONUT
$۵۹۰ $۸۰۰ $۵۱۰ $۳۹۵ ---
ARK BAR RESORT
$۶۰۰ $۸۱۵ $۵۱۵ $۳۹۵ ---
CHABA SAMUI RESORT
$۶۲۰ $۸۵۵ $۵۳۵ $۴۰۵ ---
MERCURE SAMUI
$۶۲۰ $۸۵۵ $۵۳۵ $۴۰۵ ---
CHAWENG COVE
$۶۷۰ $۹۵۵ $۵۸۰ $۴۲۰ ---
BAY WATER SAMUUI
$۶۷۵ $۹۷۰ $۵۸۵ $۴۲۵ ---
CHABA CABANA
$۶۸۰ $۹۸۵ $۵۹۰ $۴۲۵ ---
KC OVER WATER VILLAS
$۷۱۰ $۱,۰۴۰ $۶۲۰ $۴۳۵ ---
AMARI KOH SAMUI
$۷۶۵ $۱,۱۵۰ $۶۷۰ $۴۵۵ ---
NORABURI
$۸۳۰ $۱,۲۸۰ $۷۲۵ $۴۸۰ ---
SHASA
$۸۷۰ $۱,۳۶۰ $۷۶۰ $۴۹۵ ---
اطلاعات تور
مدت ۷ شب و ۸ روز
نوع سفر هوایی
نام ایرلاین هواپیمایی ماهان
مبلغ از ۵۲۰ دلار + نرخ پرواز (پرواز ماهان)

سامویی جزیره ای با وسعت ۲۲۸.۷ کیلومتر مربع سومین جزیره بزرگ تایلند بعد از پوکت و جزیره چانگ است که شامل هفت ساحل اصلی به نام های چاونگ، لامی، باپوت، مانم، چاونگ نوی، نتورنو تلینگ نم است.
این جزیره برای اولین بار 15 قرن پیش توسط ماهیگیران جنوب چین و شبه جزیره مالایا مسکونی شد. در نقشه های قدیمی چینی از سال ۱۶۸۷ به نام Pulo Cornam دیده شده است. البته انتخاب نام ساموئی برای این جزیره خود داستان مرموزی دارد که شاید از نام درختی بومی به نام mui موی ویا از کلمه مالایی به نام Saboey به معنی (پناهگاه های من) گرفته شده باشد و کو Koh کلمه ای تای به معنی جزیره است.

البته تا اواخر قرن بیستم ساموئی جزیره ای خودکفا با ارتباطاتی بسیار محدود با سرزمین اصلی تایلند بوده است. جزیره حتی تا سال ۱۹۷۰ میلادی دارای جاده هم نبود و برای سفر از یک سمت جزیره به سمت دیگر آن که ۱۵ کیلومتر جنگل و کوه است یک روز کامل زمان لازم داشت.

جمعیت سامونی حالا حدود ۵۵۰۰۰ نفر و شغل عمده ساکنان صنعت گردشگری و نیز صادرات نارگیل و کائوچو است. جزیره هم اکنون فرودگاه بین المللی دارد که روزانه پروازهایی به بانکوک و پو کت و شهرهایی در جنوب شرقی آسیا چون هنگ کنگ، کوالالامپور و سنگاپور به آن برقرار است. هرچند مهاجرت به این جزیره تصویر خوبی از رشد اقتصادی به درک عموم رسانده است اما تا حدودی هم چهره طبیعی جزیره را نیز تغییر داده است. برای نشان دادن رشد سامویی از لحاظ مقصد گردشگری جدید همین بس که در سال 2008 کشتی رانی کروز Cunard Ms ملکه ویکتوریا بیش از 2000 کشتی گردشگری را در این جزیره آورده است.

0
  • تایلند (Thailand) نام کشوری است که در جنوب شرقی قاره آسیا قرار دارد و با مساحتی معادل ۵۱۳ هزار و ۱۲۰ کیلومتر مربع، پنجاهمین کشور...

    مشاهده بیشتر
  • سامویی یکی از زیباترین و محبوب ترین نقاط در تورهای تایلند است و در سواحل شرقی این کشور در خلیج تایلند قرار دارد.

    مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *